פרגולות אלומיניום סגורות כולל שירות VIP

תוכן עניינים

פרגולות אלומיניום – פרגולה עשויה אלומיניום עם רגליים שמשמשות בתור מסגרת יכולה להיסגר עם ויטרינה או מסכים.

בנוסף, ניתן מלכתחילה לבנות פרגולות סגורות וכך למנוע חדירה של מים, לייצר עוד חלל אירוח בחצר או בגג ולהשביח את ערך הנכס. בשביל לבצע כל אחת מהפעולות האלה, מאוד חשוב לבחור בנו ולקבל שירות VIP מהרגע הראשון

אלומיניום הוא חומר גלם מושלם לבניית כל סוגי הפרגולות. הוא עמיד באופן טבעי בפני קורוזיה ושיתוך, לא סופג חלודה ואין עליו את סימני הזמן גם אחרי חשיפה ממושכת וישירה לפגעי מזג האוויר. בנוסף, האלומיניום הוא חומר גלם מבריק שמשדרג את הפרגולה מבחינה אסתטית והוא מתאים לסגנון עיצוב מודרני של בתים פרטיים ודירות.

בנוסף, אלומיניום הוא חומר גלם אמין, חזק ועמיד – אבל גם קל יחסית ונוח לעבודה. זה אומר שניתן לגבש בקלות את האלומיניום לכל צורה של אלומיניום ולבנות אותו במסגריה לפי מידות מדויקות המוזמנות על ידי הלקוחות. כל זה הופך פרגולות אלומיניום לפתרון קירוי מושלם שאותו גם ניתן לסגור ב-100% לניצול עוד שלל יתרונות מיוחדים.

האם פרגולות אלומיניום סגורות עמידות וחזקות?

החוזק של פרגולות אלומיניום סגורות נובע מהמאפיינים של חומר הגלם עצמו. עוד לפני שמחליטים האם לסגור את הפרגולה, צריך להבין שהיא הרבה יותר חזקה ועמידה בהשוואה לפרגולות אחרות. למעט פלדה שגם היא סוג של מתכת חזקה אבל גם הרבה יותר כבדה, יקרה ומסורבלת, אלומיניום הוא כנראה חומר הגלם הכי אמין לבניית הפרגולות.

אפשר לראות את הערך המוסף של הפרגולה בהשוואה לעץ. בשני המקרים מדובר על חומרי גלם פופולאריים שבהם משתמשים כדי לבנות פרגולות ופתרונות הצללה, אבל לאלומיניום יש יתרונות מיוחדים: הוא לא דורש תחזוקה והדברה, לא צריך לצבוע אותו בלכה אחרי תקופה מסוימת, הוא נשאר מבריק לשנים רבות והוא גם עומד בתקן מחמיר מבחינת בטיחות.

כמובן שהסגירה של הפרגולה הופכת אותה לעוד יותר חזקה ועמידה. אם בונים את הפרגולה עם רגליים שמשמשות בתור מסגרת, אפשר גם אחרי כמה שנים להחליט לסגור אותה באמצעות ויטרינות או מסכים. זה מוסיף ליציבות של הפרגולה והופך את האזור המוצל לחדר לגיטימי לכל דבר ועניין.

פרגולה סגורה מונעת חדירה של מים

אי אפשר לדבר על היתרונות של אלומיניום בלי להזכיר את העמידות בפני שיתוך, קורוזיה וחלודה. אבל בעוד עם שער אלומיניום למשל זה מובן מאליו, מה שבולט ספציפית בפרגולה זו ההגנה מפני חדירת המים אל תוך המבנה. לעומת עץ שלא מאפשר את זה או הפלדה שסופגת קורוזיה וחלודה, האלומיניום משמש בתור פתרון איטום.

במילים אחרות, פרגולה סגורה מונעת חדירה של מים וכך עוזרת לנו לשמור על החצר, המרפסת, הגינה או הגג. אפשר לבנות אותה בחניה כדי למנוע טפטופי מים על הפח והצבע של הרכב, אך באותה מידה היא גם משמשת להגנה על הריהוט בחוץ. בנוסף, כאשר הפרגולה מונעת חדירה של מים זה גם אומר פחות רטיבות על הקירות ומינימום של סכנה ליציבות התשתית של המבנה.

השיקולים השונים מבחינת מניעת חדירת מים חייבים לעמוד בראש סדר העדיפויות גם כאשר בונים פרגולה סגורה. הטעות הנפוצה לדוגמא היא לחשוב שכל פרגולה סגורה מייצרת אטימות כזו, אך בפועל היא קיימת רק עם אלומיניום.

פרגולות מאלומיניום סגורות לחורף

נוח ונעים יותר לעבור את החורף עם פרגולות אלומיניום סגורות ואיכותיות. אם כבר יש בבית גדרות אלומיניום ועכשיו רק מחפשים פתרון קירוי והצללה, אפשר להשלים את העיצוב עם פרגולה מתאימה ולהתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי מידות מדויקות. לאחר מכן, ניתן להשוות בין פרגולות עומדות בגדלים שונים ולהחליט האם להתקין מנוע חשמלי לפתיחה וסגירה זריזים.

החורף בישראל קצר יותר מהקיץ, אבל הוא לא פחות הפכפך. המשמעות היא שלא כדאי להקל ראש בגשמים ובמשקעים שיש בחורף, בעיקר אם גרים בבית פרטי וצמוד קרקע או בדירה עם מרפסת. בכל אחד מהמקומות האלה, הפרגולה הסגורה שעשויה אלומיניום חייבת להיות חלק בלתי נפרד מהמבנה ואת היתרונות שלה רואים כבר בגשם הראשון.

פתרון יעיל למניעת חדירה של מים בפרגולות סגורות

הדרך הכי יעילה למנוע חדירה של מים היא לבנות את האלמנטים השונים סביב הבית מאלומיניום. זהו חומר גלם שגם בלי שום מעורבות שלנו הוא עמיד בפני קורוזיה וחלודה, אז כמובן שמים לא נספגים בו ולא חודרים אותו. אפשר לראות את זה בקלות רבה עם שערים לחצר ולחניה, אבל בעיקר עם פרגולות סגורות שנבנות על ידי בעלי מקצוע לאחר תהליך מוקפד של תכנון וחשיבה.

הפרגולה היא פתרון יעיל כי היא לא דורשת תחזוקה ומשום שהיא מונעת את חדירת המים בצורה פאסיבית לחלוטין. אם בונים פרגולה סגורה כבר לא צריך לדאוג לקירוי חורף כל פעם מחדש, לגרוף את המים שמצטברים במרפסת או בגינה ולחשוש מהופעת נזילות בקירות ובתקרה. הפרגולה חוסכת לנו את עוגמת הנפש ומגנה על הדירה שלנו, על הציוד האישי ועל מכשירי החשמל או הרהיטים.

למה כדאי לעשות פרגולת אלומיניום סגורה?

למרות היתרונות הרבים של אלומיניום, רובנו עדיין מבינים באופן טבעי למה להשתמש בו כדי לבנות שער לגינה אבל לא בהכרח איך הוא עוזר לנו בבניית פרגולות סגורות. הסיבה לכך היא היסטורית: עד 2014, היינו צריכים היתר בנייה כדי לבנות פרגולה. בגלל שתהליך הוצאת היתר הבנייה הוא מסורבל, ארוך ומייגע, רבים ויתרו על זה. אבל כיום המצב השתנה, כי החל משנת 2014 ניתן לבנות גם פרגולה סגורה בלי שום היתר בנייה מיוחד.

החוק בישראל מתיר לסגור באמצעות פרגולה 50 מ"ר או רבע מהשטח של הגג או החצר, ללא אישור מיוחד. במידה ומתכננים לסגור חלק גדול יותר, מה שאפשר לעשות זה לבדוק מראש מול העירייה איזה היתרים נדרשים ולהתייעץ עם קבלן אלומיניום לגבי שיקולי בטיחות. לאחר מכן, רק צריך להודיע לרשות תוך 45 יום ממועד הקמת הפרגולה ולצרף אישור מהנדס על היציבות והעיגון.

במילים אחרות, בניית פרגולה סגורה היא פשוטה בדיוק כמו בניית שערים לבית מאלומיניום אמין ואיכותי. מכאן והלאה, כל שנותר הוא לבחור את החברה שתבצע את העבודה – ובשביל זה אנחנו כאן.

למה כדאי לכם לבחור בנו?

התייעצות איתנו תעזור לך להפיק את כל היתרונות מאלומיניום. יש לנו ניסיון של שנים רבות, אנו עובדים אך ורק עם אלומיניום שיש לו תו תקן ישראלי ונשמח להגיע אליך כדי לקחת מידות מדויקות וכך לחסוך עבורך בהוצאות. כמו כן, אנו מכירים את ההנחיות של רשויות מקומיות בפריסה ארצית רחבה ולכן אפשר לרכז אצלנו את כל השאלות והטיפול בתהליך.

כדאי לבחור בנו על מנת לקבל שירות VIP ויחס אישי מהרגע הראשון. מבחינתך, זה אומר למשל שניתן להשוות בין פרגולות תלויות, עומדות, רגילות ועם או בלי מנוע חשמלי – כדי לספק למשפחה את פתרון ההצללה האולטימטיבי.

בינתיים, ניתן גם להתרשם מקטלוג הפרויקטים שלנו ולשאוב השראה מפרגולות שעיצבנו במיוחד ללקוחות פרטיים ועסקיים. אז אם עוד יש לך שאלות, נוכל לעמוד לרשותך בהקדם מיד לאחר השארת פרטים באתר.

כל התמונות המוצגות באתר הינם להמחשה בלבד

חברת בודי איי אלומיניום הינה חברת בת של חברת בודי מ. בע"מ שהוקמה בשנת 1996 המובילה בתחום פרזול פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, שערי אלומיניום בסיטונאות ובשיטת עשה זאת בעצמך. חברת בודי איי אלומיניום הינה יבואנית ויצרנית המתמחה בייצור קיט מושלם להרכבה עצמית.

תוכן עניינים
ברק אלבז
ברק אלבזApplied Materials‎
קרא עוד
איכות מאד גבוהה של חומרים, אהבתי שכל חלק בגדר מגיע עטוף ומוגן מאד מומלץ יצא מאד יפה
איציק קלפון
איציק קלפוןבריכות שחייה
קרא עוד
ביצעתי הזמנת גדר שחורה ..הכל הגיע בצורה מסודרת מאוד , התקנה קלילה מאוד .. מומלץ בחום !
נועה לוי-ארן
נועה לוי-ארןabramey
קרא עוד
שירות נפלא. זמינים, קשובים, נחמדים! גדר מהממת בהתקנה נוחה. מומלץ
הקודם
הבא
התארחנו בתכנית "סודות הנדלן" בערוץ 13 והצגנו את היתרונות בגדר אלומיניום
באנר לפרגולה אלומיניום

מאמרים נוספים

פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?